altJúnius 12-én a GINOP 6.2.3-17 pályázat szabadidős tevékenységeként sportnapot tartott iskolánk Szilágyi Szabolcs tanár úr vezetésével.

A rendezvény célja a fiatal korosztály egészségtudatos szellemben való nevelése a mai mozgásszegény életmódot élő társadalmunk ellensúlyozásaként, valamint az utolsó tanítási nap kötetlen formában történő eltöltése, vidám hangulatban. A mozgásos terhelés játékokba ágyazva vonzóbb a diákok számára, mintha csak egy adott távot kéne lefutniuk, ezért elsősorban sorversenyekkel versenyeztettük tanulóinkat, változatos feladatokat alkalmazva.

A program második felében az asztalitenisz, valamint a csapatsportok vették át a főszerepet, melyekben szép számban vettek részt az osztályok tanulói. Párhuzamosan zajlottak az események, kihasználva iskolánk adottságait. Asztaliteniszben egyéni versenyeket bonyolítottunk le, lány és fiú kategóriákban, labdarúgásban is külön versenyeztek a két nem képviselői, viszont a röplabdában már vegyes csapatok mérettek meg egymással. 

Az alábbi képekből látható, hogy a résztvevők nagyon jól érezték magukat.
IWIWGoogle bookmarkFacebook
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Kiemelt partnereink

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés