szep magyar beszed 2019Idén is képviseltettük magunkat a Kaposvárott megrendezett Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulóján.
A két kategóriában szereplő gyerekek először egy szabadon választott, otthon begyakorolt szöveget olvastak fel a három tagú zsűri előtt, majd egy szusszanás után idegen szöveget kellett kifejezően, a szupraszegmentális eszközök maximális kihasználásával interpretálni. Ekkor már csak ők dolgozhattak a szöveggel, segítő tanár nélkül, 15 percben.
Tanulóink a nagyon erős mezőnyben ügyesen állták a sarat.
A szakgimnázium kategóriában indult Póczik Patrícia 9.d-s tanuló (felkészítője Grüblné Krekovics Gabriella) a 9.helyet; Megyeri Ádám 10.D osztályos tanuló (felkészítője Varga Yvette) pedig a 6. helyet szerezte meg.
 
Iskolánk közössége nevében szeretettel gratulálunk versenyzőinknek és felkészítő tanáraiknak egyaránt!
IWIWGoogle bookmarkFacebook
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Kiemelt partnereink

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés