Nyílt nap a Bacsákban - 2018.11.08. - Fotó: György Kata, Fonyód MédiaAz Európai Szakképzési Hét eseménysorozatának részeként nagy sikerű nyílt napot tartott iskolánk november 8-án. A hozzánk látogató általános iskolás diákok nem csupán hallhattak az itt folyó képzésekről, hanem ki is próbálhatták az egyes szakmák mesterfogásait.

Ezúton mondunk köszönertet a rendezvényen való közreműködésért és az iskolánk részére nyújtott segítségért a Somogy Megyei Kereskedelmi és Iparkamarának, a marcali Ziehl-Abegg Motor- és Ventillátorgyártó Kft-nek, a Tesco-Global Áruházak Zrt-nek, a Fonyódi Rendőrkapitányságnak, valamint az eseményről tudósító Fonyód Médiának.

Külön köszönetet mondunk a balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola és a karádi Gárdonyi Géza Általános Iskola vezetőinek, illetve a diákokat kísérő pedgógusainak, hogy a Somogy Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által felkínált lehetőséggel élve megszervezték diákjaik részvételét nyílt napunkon.

Az eseményen készültek a Fonyód Média  fényképei, amelyeket az alábbi linkre kattintva tekinthetnek meg:

Siófoki SZC Bacsák György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - NYÍLT NAP GALÉRIA (2018.11.08.)

IWIWGoogle bookmarkFacebook
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Kiemelt partnereink

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés