Versenyeredmények 2012-13
                       
 


Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Megyei Forduló:

Fornosi Zoltán 10.E            1. hely (felkészítő tanára: Balázs Ottó).
Farkas Márk 9.D                  4. hely
Tóth Gábor (9.D)                 9. hely (Felkészítő tanáruk: Pintér Katalin).

Országos döntő:

Fornosi Zoltán 10.E            1. hely (felkészítő tanára: Balázs Ottó).

Ránki György Regionális Történelemverseny 

Megyei forduló:

1. hely Babina Máté 11.E 

6. hely Proity Roland 11.H

Regionális döntő, Pécs

2. hely: Babina Máté 11.E               Felkészítő: Kalász Zoltán

 

OSZKTV dél-dunántúli regionális döntő

történelem: 12. hely Rajkai Krisztián 10.A (felkészítő tanára: Horváth Péter)

magyar nyelv és helyesírás: 13. hely Valkó Dávid 10.B osztályos tanuló (felkészítő tanára: Varga Yvette)

 

 

Sumó Európa-bajnokság

60 kg: Mindák László I. hely

70 kg:
Horváth Viktor  III. hely

Csapatverseny II. hely

Atlétika Pályabajnokság Diákolimpia Megyei Döntő /V-VI. korcsoport/ - Kaposvár 2013. 04. 29-30.

Eredményeink: 

I. helyezettek:

100 méteres síkfutás Darcsi Péter 10.E
400 méteres síkfutás Darcsi Péter 10.E
1500 méteres síkfutás Horváth Krisztián 13.E
3000 méteres síkfutás Horváth Krisztián 13.E

II. helyezettek:

200 méteres síkfutás Darcsi Péter 10.E
Távolugrás Varjú László 13.E
 

III. helyezettek:

1500 méteres síkfutás Varjú László 13.E
Diszkoszvetés Varjú László 13.E
4x100 méteres váltó (Szűcs József, Varjú László, Horváth Krisztián, Fornosi Zoltán)

Országos döntő:

6. hely                       Darcsi Péter  10.E

 

Országos Birkózó Diákolimpia, Dorog

Eredményeink:

54 kg :            3. helyezett   Turányi Erik  
5. helyezett    Orosz László

58 kg :            8. hely                       Mindák László

63 kg :            7.hely             Sebestyén Zoltán

 

SERDÜLŐ KÖTÖTTFOGÁSÚ BIRKÓZÓ RANGSORVERSENY, Kaposvár

78 serdülő korú birkózó részvételével Kaposváron került sor az ősz első rangsorversenyére kötöttfogásban.

Eredményeink:

63 kg:             2. hely                       Sebestyén Zoltán

54 kg:                      2. hely                       Turányi Erik
3. hely                       Orosz László

63 kg:             2. Sebestyén Zoltán

MLSZ Coca-Cola Cup Marcali (teremlabdarúgó torna)

2. helyezés (Felkészítő: Szilágyi Szsabolcs)


Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

Megyei forduló, Kaposvár

1. helyezett   Bogdán Ádám (11.H)
4. helyezett   Egri Ádám (11.H)
6. helyezett   Kardos Kornélia (11.H)

Országos döntő, Debrecen

10. helyezett Bogdán Ádám (11.H)

 

III. Országos Honvédelmi és Rendvédelmi Ifjúsági Járőrverseny Káptalanfüred, 2012.10.13.

Lövészet – csapatverseny III. hely (Kovács Anita, Berkes Dániel, Kollár Dominik – 10.D)


IWIWGoogle bookmarkFacebook
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Kiemelt partnereink

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés