"Ezen a világon nem a tudomány, hanem a szeretet művel csodákat"

(Eötvös József)

 

 Tisztelt Látogató!

Nevelőközösségünk nevében szeretettel köszöntöm iskolánk honlapján!

Intézményünk majd négy évtizede meghatározó szereplője a Dél-Balaton ipari és kereskedelmi szektorának. 1973 óta felkészült szakemberek százait bocsátottuk hazánk és szűkebb pátriánk rendelkezésére.

Sikereink titka talán abban ragadható meg, hogy tantestületünk a kezdetektől alapvető céljának tekinti a színvonalas nevelés, oktatás megvalósítását, ami együtt jár az ismeretek közvetítésével, a személyiség fejlesztésével. Tesszük mindezt úgy, hogy közben mindig szemünk előtt lebeg Eötvös József fent idézett mondata. E szellemiség jegyében igyekszünk a lehető legnagyobb empátiával viszonyulni minden tanulónkhoz, hiszen jól tudjuk, mindegyikük tele van értékekkel. A mi feladatunk a rejtett „kincs” felkutatása, fényesítése.

Bízunk benne, hogy honlapunkat minél többen olvassák, s ezáltal mélyebb betekintést nyerhetnek iskolánk életébe, rendezvényeibe, hétköznapjaiba. Internetes felületünk segítségével Ön megismerheti intézményünk történetét, hagyományait, az alma mater falai között folyó nevelő-oktató munkát, a „Bacsák” mindennapjait.

Köszönöm, hogy figyelmével megtiszteli iskolánkat. Kellemes „barangolást”, tartalmas időtöltést kívánok minden kedves látogatónknak honlapunkon!

 

Homor Judit

intézményvezető

IWIWGoogle bookmarkFacebook
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Kiemelt partnereink

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés